Czartery jachtów Gdańsk

Wakacje na morzu to znakomita propozycja dla doświadczonych i początkujących żeglarzy. Korzystając z czarteru jachtów możesz spędzić fantastyczny urlop czy weekend w cenie niższej niż wynajem kwatery w nadmorskim kurorcie! Od wiosny do jesieni pogoda na Bałtyku sprzyja żeglarzom, tym bardziej warto zaplanować pobyt właśnie tutaj. Interesuje Cię czarter jachtów? Gdańsk jest malowniczym portem, z którego wyruszyć można w dalekomorski rejs albo rekreacyjnie pożeglować w stronę Sopotu, Gdyni czy Helu.

Wynajmujemy wszystkie typy jachtów na Bałtyku!

Żeglarstwo jest sportem dla każdego, chociaż nie każdy żeglarz ma możliwość pływania na własnej łodzi. Sam zakup jachtu, motorówki czy katamaranu jest kosztowny, do tego dochodzą koszty utrzymania takiej jednostki pływającej, jej cumowania i transportu do portu. Jeśli żeglujesz tylko od czasu do czasu, taka inwestycja może nie mieć dużego sensu. Nie oznacza to jednak, że musisz porzucić marzenia o żeglarstwie albo o cumowaniu w najpiękniejszych portach. Możesz po prostu wynająć odpowiednią łódź i korzystać z niej jak z własnej. Lubisz mieć duży wybór, gdy chodzi o sposób spędzania wolnych dni? W naszej firmie możesz przebierać w oferowanych żaglówkach, łodziach motorowych oraz katamaranach! Zapewniamy dostęp do niewielkich żaglówek i jachtów morskich, jednostek pływających dla początkujących oraz dla wytrawnych wilków morskich. Dzięki możliwości wyczarterowania jachtu w Gdańsku możesz odbyć podróż życia bez ponoszenia wysokich kosztów. Zapraszamy na pokład wybranego jachtu czy motorówki, jeśli lubisz odkrywać uroki Bałtyku i tutejszych malowniczych marin! Omijając korki i opłaty na autostradzie, ciesząc się słońcem, wiatrem i falami dotrzesz do Trójmiasta, Półwyspu Helskiego czy Jastarni, odwiedzisz malutkie i duże porty na zatoce, odbędziesz rejs stażowy albo po prostu wypoczniesz na pokładzie, przemieszczając się turystycznie i w swoim tempie od mariny do mariny. Sprawdź, jakie motorówki, żaglówki i katamarany udostępniamy swoim klientom oraz na jakiej zasadzie czarterujemy jachty motorowe i żaglowe.

Czarter jachtów w Gdańsku z Pro-Skippers!

Pro-skippers gwarantuje profesjonalną obsługę klientów z patentem motorowodnym i żeglarzy dalekomorskich, a także osób z niewielkim doświadczeniem w żeglowaniu. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie wynajmu żaglówek na Bałtyku, ich obsługę i serwisowanie. Gwarantujemy wysokiej jakości łodzie motorowe, jachty żaglowe i katamarany, jednostki nowoczesne, lekkie, zwrotne, bardzo zadbane i niezawodne. Nasi klienci muszą jedynie skompletować załogę i zarezerwować wybrany jacht w dogodnym dla siebie terminie. Dzięki nam spełnisz wszystkie swoje marzenia o żeglowaniu, bez ponoszenia wysokich kosztów. Żeglując na jednostkach z kabinami i kojami dodatkowo zaoszczędzisz na kosztach noclegów. Zwiedzaj bałtyckie porty i przystanie oraz ciesz się czasem spędzonym na pokładzie jachtu żaglowego lub motorówki dzięki Pro-Skippers z czarterem jachtów w Gdańsku!

Gdańsk - polecani armatorzy

Masz pytanie?

Social media:

Pro-Skippers Group Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 140A
03-044 Warszawa

poniedziałek - piątek w godz.: 08:30-16:30